Artykuły o ENERGA Living Lab

Domy przyszłości w Gdyni

W Emisji – magazynie korporacyjnym dla pracowników Grupy ENERGA – ukazał się wywiad z koordynatorem merytorycznym projektu o inteligentnych domach w ramach „żywego laboratorium” i o tym, co czeka ich mieszkańców.


Zielona energia dla gdynian

Trzeci numer Emisji przedstawia artykuł o panelach fotowoltaicznych, przydomowych turbinach wiatrowych i gdyńskich prosumentach.


Innowacyjne rozwiązania IT w komunikacji z klientem

W czwartym numerze Emisji ukazał się artykuł o narzędziach informatycznych testowanych przez uczestników projektu ENERGA Living Lab.


Energ(i)a tkwi w innowacji

Wrześniowy numer Monitora Biznesu, niezależnego dodatku do Rzeczpospolitej, prezentuje artykuł o innowacjach oferowanych przez Enspirion i testowanych w ENERGA Living Lab.


Energ(i)a tkwi w innowacji

Spółka Enspirion otrzymała tytuł EuroSymbol Innowacji 2015 programu Symbol 2015. Redakcja „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej” wyróżnia Symbolami i EuroSymbolami wybitne firmy, jednostki naukowe, samorządy, spółdzielnie i instytucje kulturalne. Laureatów łączą wspólne wartości, znakomita polityka zarządzania i jakości, rozwój innowacyjności, wykorzystanie funduszy unijnych oraz aktywność w przestrzeni społecznej.